Zahradni-osvetleni banner

Nové zahradní osvětlení

Věděli jste, že se během 3 let přestanou prodávat klasické žárovky z ekologických důvodů? Vyberte si proto již dnes z nových LED světel nebo se rozhodněte pro zahradní osvětlení s úsporkami. Ušetříte energii a svítivost bude ještě větší!

Elektroinstalace

Elektroinstalaci, a tedy i vývody na světlo, by měla mít jak malá zahrada úřadového domku, tak zahrada velká.

Vždyť světlo je nepostradatelné nejen pro optický efekt, nýbrž a především pro bezpečnou chůzi po zahradních cestách a schodech.

Elektroinstalace musejí být přizpůsobeny venkovním podmínkám neboli mají být odolné vůči vlivům počasí. Jelikož musejí odpovídat přísným bezpečnostním předpisům, měli bychom je svěřit odborníkovi.

odborník zahradní osvětlení

Vhodné je instalovat venkovní zásuvky s vedením z plastových kabelů a pevnou přípojkou elektřiny na několika místěch zahrady. V průběhu jednotlivých ročních období budeme díky tomu moci světlem zvýraznit a akcentovat různé zahradní partie.

A navíc - zásuvek na různé elektrické přístroje a nástroje (například sekačky na trávu, drtiče, kompostovače atd) není na zahradě nikdy dost.

man KONTAKTUJTE NÁS: +420 251 564 600, nebo nám napište!

Copyright ©2012 Zahradní-osvětlení.cz - vše o zahradním osvětlení na jednom místě

Hledáte svítidla do bytu? Nebo snad chcete jen svítidla s maximální zárukou od ověřeného prodejce Elektro-Osvětlení.cz? Pokud zařizujete koupelnu, podívejte se na koupelnová svítidla. Pro kuchyň jsou pro vás připravena kuchyňská svítidla. Možná jste si nevybrali z venkovního osvětlení, pak zkuste venkovní svítidla. Do vašeho obýváku se budou hodit stolní lampy. Milovníci vychytávek se zamilují do Livingcolors nebo se rádi podívají na LED světla. Maminky si pro děti vyberou bezpečná dětská svítidla. Pokud budete chtít ušetřit vybírejte svítidla na shopu Levná-Svítidla.cz.