Zahradni-osvetleni banner

Nové zahradní osvětlení

Věděli jste, že se během 3 let přestanou prodávat klasické žárovky z ekologických důvodů? Vyberte si proto již dnes z nových LED světel nebo se rozhodněte pro zahradní osvětlení s úsporkami. Ušetříte energii a svítivost bude ještě větší!

Bodová svítidla

Bodová svítidla plní funkci orientačního nebo architektonického osvětlení za tmy. Zpříjemněte si vaši přijezdovou cestu do vaši garáže bodovými svítidly.

Kužel světla můžeme namířit na květy, či efektní olistění jednotlivých stromů, na bizarní keře, nebo kouzelné barvy záhonů, ale také na zahradní sochu, jezírko či fontánku.

odborník zahradní osvětlení
Ve slabém či silnějším světle pak tyto dílčí prvky upoutají pohled každého náštěvníka. Při cíleném osvětlení pomocí reflektorů, bodových světel, či světelných řetězů nám zahrada v každé roční době - také a v především zimě - přináší nečekané možnosti prožitku.

Bodová svítidla
Bodová svítidla
Bodová svítidla
Bodová svítidla
Bodová svítidla
Bodová svítidla

Copyright ©2012 Zahradní-osvětlení.cz - vše o zahradním osvětlení na jednom místě

Hledáte svítidla do bytu? Nebo snad chcete jen svítidla s maximální zárukou od ověřeného prodejce Elektro-Osvětlení.cz? Pokud zařizujete koupelnu, podívejte se na koupelnová svítidla. Pro kuchyň jsou pro vás připravena kuchyňská svítidla. Možná jste si nevybrali z venkovního osvětlení, pak zkuste venkovní svítidla. Do vašeho obýváku se budou hodit stolní lampy. Milovníci vychytávek se zamilují do Livingcolors nebo se rádi podívají na LED světla. Maminky si pro děti vyberou bezpečná dětská svítidla. Pokud budete chtít ušetřit vybírejte svítidla na shopu Levná-Svítidla.cz.